Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończył się kolejny rok szkolny, który był mieszaniną zajęć zdalnych i stacjonarnych. Wszyscy uzyskali promocję do następnej klasy. Ostatnie dni były szczególnie męczące ponieważ panowały ogromne upały. Ale wszyscy świetnie sobie radzili. Korzystając z naszego przepięknego otoczenia niektóre klasy uczestniczyły w lekcjach na terenie terenów zielonych wokół szkoły. Był to również czas pikników, ognisk i wycieczek , zarówno autokarowych, rowerowych i pieszych. Teraz zasłużony czas odpoczynku a we wrześniu pragniemy się spotkać na rozpoczęciu roku szkolnego STACJONARNEGO!

29 czerwca 2021