20 listopada 2023

W dniach od 16 -21 listopada 2023r. odbył się kolejny w naszej szkole Tydzień Tolerancji i Życzliwości pod hasłem: „ BĄDŹMY TOLERANCYJNI I ŻYCZLIWI CODZIENNIE, A NIE TYLKO OD ŚWIĘTA”. W tych dniach odbyło się szereg akcji, pogadanek i rozmów z uczniami nt: życzliwości, tolerancji i szacunku – wartości, które są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody, a życie z nimi staje się dużo łatwiejsze i służy budowaniu pozytywnych relacji w klasie, szkole, społeczeństwie. Pozytywna energia, którą przekazujemy, wraca do nas z nawiązką. Uśmiechajmy się zatem do drugiego człowieka, mówmy miłe słowa – tak niewiele, a może zdziałać wiele!

Tydzień tolerancji i życzliwości