07 maja 2022

20 KWIETNIA w szkole odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Należało się wykazać znajomością przepisów ruchu drogowego oraz sprawną jazdą na rowerze. Po raz kolejny nasze drużyny okazały się bezkonkurencyjne. Zdobyliśmy pierwsze miejsca w obu kategoriach! Najlepszym zawodnikiem grupy starszej okazał się Samuel Ciurla z kl. 8, a w grupie młodszej Emilia Gałuszka z kl. 5. Zwycięstwo pozwoliło wystartować drużynom w etapie powiatowym. W sobotę 23 kwietnia odbył się kolejny etap. I tu nie daliśmy za wygraną! Na pierwszych miejscach ponownie Samuel Ciurla i Zuzanna Szczypka, natomiast na drugim miejscu znaleźli się: Kamil Lubecki i Emilia Gałuszka. Obie drużyny będą reprezentować nas w etapie okręgowym w Mazańcowicach. Gratulujemy i trzymamy kciuki za obie drużyny.

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego