Rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

Cieszę się, że już jutro spotkamy się w szkole. Będzie to kolejny, inny rok szkolny. Poniżej najważniejsze ustalenia co do funkcjonowania szkoły:

1.       Dziecko, które przychodzi do szkoły jest zdrowe.

2.       Na terenie szkoły w przestrzenie wspólnej (korytarze) uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły są zobowiązani do noszenia maseczek.

3.       Szkoła jest zamykana. Rodzice nie wchodzą do szkoły. Wyjątek stanowią rodzice przedszkolaków oraz klasy pierwszej. W przypadku potrzeby kontaktu z nauczycielem bądź sekretariatem wchodzimy głównym wejściem od strony parkingu, wcześniej powiadamiając o tym telefonicznie bądź przez dziennik.

4.       W przypadku przechodzenia kwarantanny w rodzinie prosimy o poinformowanie szkoły.

Wszystkie szczegółowe procedury znajdują się na stronie internetowej szkoły.-, w zakładce dokumenty.

31 sierpnia 2020