06 października 2019

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/20. Podobnie jak w ubiegłym roku spotkaliśmy się na uroczystej akademii w dwóch grupach wiekowych. Grupę młodszą przywitali krótkim programem artystycznym trzecioklasiści. Do naszej szkoły uczęszcza 199 uczniów, w tym 39 do dwóch oddziałów zerówek. Dyrektorem szkoły pozostaje mgr Adam Zuber. Grono pedagogiczne bez większych zmian. W szkole od tego roku pracuje pani psycholog, której zadaniem jest zapewnienie opieki psychologicznej uczniom oraz wsparcie rodziców i nauczycieli. Uczniowie z trudnościami w nauce mogą także liczyć na pomoc podczas zajęć dydaktyczno - wyrównawczych, które realizowane są we wszystkich klasach. W każdej klasie odbywają się także koła przedmiotowe, koła zainteresowań podczas których pogłębiamy swoją wiedzę, realizujemy swoje pasje.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego