Pysznie, zdrowo i kolorowo

W naszej szkole sporo czasu poświęcamy tematyce zdrowego odżywiania. Wszyscy nasi uczniowie uczestniczą w programie, którego celem jest promowanie wśród dzieci zdrowej diety, bogatej w owoce i warzywa oraz produkty mleczne. Dzieci bezpłatnie otrzymują świeże owoce i warzywa oraz soki, a także mleko i przetwory mleczne. Także na zajęciach przygotowują zdrowe i pyszne potrawy. Ostatnio drugoklasiści a później pierwszaki wykonali sałatki owocowe, surówki, soki. Wszystko zniknęło w mgnieniu oka!

02 kwietnia 2019