Pysznie i zdrowo

Szkoła to nie tylko gramatyka, algebra, liczby, ortografia itd. W szkole uczymy się też zgodnej pracy i zabawy, szacunku wobec siebie a także praktycznych życiowych rozwiązań. jak wyczarować coś pysznego bez wychodzenia z domu? Co zrobić z bananami, które już nie wyglądają apetycznie? Odrobina mleka, mrożone owoce i zwykły blender pomogą nam zrobić pyszny i zdrowy koktajl. Uczniowie klasy III po wspólnych zajęciach postanowili spróbować wykonać napój w domu i niektórym na prawdę to się udało!

15 marca 2021