Pomagamy chorej Dominice

Nasza szkoła włącza się w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorej Dominiki. Przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy z okazji spotkania z Mikołajem. W najbliższą niedzielę 8 grudnia po każdej mszy świętej uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami będą sprzedawać wytworzone przez siebie ozdoby choinkowe oraz słodkości.zapraszamy wszystkich mieszkańców Wisły Małej na kiermasz,  Całkowity dochód będzie przekazany na wsparcie leczenia Dominiki. Bardzo prosimy o liczne przybycie i wsparcie naszej inicjatywy.

05 grudnia 2019