edukacja 

 

Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

"TRZYNASTKA "

dobra szkoła

09 listopada 2021

    U naszych najmłodszych najtrudniejsze wrześniowe dni już za nimi. Pierwsze rozstania z rodzicami, nowa pani, nowe miejsce, zasady życia przedszkolnego, to sporo dla naszych milusińskich. Na szczęście okres adaptacji już za nimi, powoli stają się coraz bardziej samodzielni, a życie przedszkolne nabiera rozpędu i staje się ciekawą przygodą. 20 września w Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka odbyło się uroczyste pasowanie. Tego dnia czekało na dzieci wiele konkursów, zabaw i zadań do wykonania. Z wszystkim świetnie sobie poradziły! Są już prawdziwymi przedszkolakami.

 

 

W grupie młodszej DZIEŃ KOLORU ŻÓŁTEGO. Dzieci poszukiwały koloru w najbliższym otoczeniu, zgromadziły żółte produkty, malowały żółtymi farbami i zajadały się galaretką oczywiście o cytrynowym smaku. Zabawa była wspaniała!

W DZIEŃ KOLORU POMARAŃCZOWEGO dzieci ubrane oczywiście w pomarańczowy kolor nie tylko mówiły jak ważne jest zdrowe odżywianie, ale same przygotowały przepyszny sok marchewkowo-pomarańczowy! Zgromadziły także wiele przedmiotów w tym kolorze, a w ramach zajęć plastycznych wykonały pięknego liska. Teraz z niecierpliwością czekają na kolejny KOLOROWY dzień.

Dzień koloru brązowego to to odrobina słodyczy bo co może bardziej kojarzyć się z tym kolorom jak nie czekolada? ten dzień odbył się w listopadzie.

Kolorowo w przedszkolu

 

 

RODO:

W Szkole Podstawowej w Wiśle Małej Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Wojciech Kiełkowski.

 

Dane kontaktowe do IOD:

Pszczyński Zarząd Edukacji

ul. Zdrojowa 4

E-mail: iod@pze-pszczyna.pl

tel. (32) 212-85-60

 

Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przez nas zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej i są zabezpieczone przez dostępem osób trzecich.

Szkoła Podstawowa

w Wiśle Małej - 2019