edukacja 

 

Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

"TRZYNASTKA "

dobra szkoła

09 listopada 2021

W przedszkolu jesienią sporo się dzieje. Poznajemy jesienne dary sadu, pola, warzywnika i lasu. Sporo spacerujemy i przebywamy na świeżym powietrzu. Na szczęście pogoda nam dopisuje. Wykonaliśmy mnóstwo prac plastycznych o jesiennej tematyce. Na naszych gazetkach znaleźć można owoce, warzywa, piękne jesienne drzewa i liście. Nie zabrakło też mieszkańców lasu: lisa, wiewiórki i jeża. Dzieci rozpoznawały również kształty, smak jesiennych darów. Podczas warsztatów kulinarnych nasi najmłodsi przygotowali pyszne soki i owocowe co nieco. Mniam! Codziennie towarzyszą nam w zajęciach jesienne piosenki i wierszyki. Jesień jest piękna!

DZIEŃ JABŁKA

28 września w DZIEŃ JABŁKA dzieci dowiadywały się jak wartościowy jest dla nas ten rodzimy owoc. Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, nauczyły się krótkiego wierszyka i przygotowały samodzielnie małe co nieco - tarte jabłko.

Jesień w przedszkolu

 

 

RODO:

W Szkole Podstawowej w Wiśle Małej Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Wojciech Kiełkowski.

 

Dane kontaktowe do IOD:

Pszczyński Zarząd Edukacji

ul. Zdrojowa 4

E-mail: iod@pze-pszczyna.pl

tel. (32) 212-85-60

 

Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przez nas zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej i są zabezpieczone przez dostępem osób trzecich.

Szkoła Podstawowa

w Wiśle Małej - 2019