02 lutego 2023
    2 lutego obchodzimy Światowy Dzień Pozytywnego Myślenia
W naszej szkole celebrowaliśmy ten dzień bardzo aktywnie i w dobrych humorach. Uczniowie mieli okazję obejrzeć filmik o tym, jak trenować pozytywne myślenie. Na gazetkach szkolnych pojawiły się piękne plakaty, zawierające hasła o charakterze motywującym. Przez cały dzień działała “Poczta Dobych Myśli“- każdy mógł przesłać liścik z miłym słowem do kolegi, koleżanki czy pracowników szkoły.
Kierując się tezą - że czujemy się tak, jak myślimy - życzymy samych pozytywnych i dobrych myśli na co dzień!

Dzień pozytywnego myślenia