edukacja 

 

Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

"TRZYNASTKA "

dobra szkoła

18 marca 2020

    Od października w starszej grupie przedszkolnej realizowany jest projekt BOHATER TYGODNIA. Polega on na poświęceniu szczególnej uwagi wybranemu dziecku z grupy. W ciągu danego tygodnia „bohater” jest najważniejszą osobistością grupy, a za pomocą zdjęć i
osobistych przedmiotów każdego dnia opowiada coś o sobie. Projekt „Bohater Tygodnia” to działania przeprowadzane we współpracy z rodzicami po to, aby każde dziecko w grupie poczuło się ważne i wyjątkowe. Wybrane dziecko ma specjalne przywileje. Może w wyznaczonym dniu przynieść swoją zabawkę, może zaprosić do przedszkola kogoś bliskiego kto opowie o swojej pracy bądź ciekawym hobby, czy przeczyta wszystkim bajkę. Projekt cieszy się dużym powodzeniem! Tylko w pierwszym półroczu w przedszkolu przeprowadzone zostały liczne zajęcia: kulinarne, ruchowe, czytelnicze, taneczne, badawcze i plastyczne.

Bohater tygodnia

 

 

RODO:

W Szkole Podstawowej w Wiśle Małej Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Wojciech Kiełkowski.

 

Dane kontaktowe do IOD:

Pszczyński Zarząd Edukacji

ul. Zdrojowa 4

E-mail: iod@pze-pszczyna.pl

tel. (32) 212-85-60

 

Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przez nas zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej i są zabezpieczone przez dostępem osób trzecich.

Szkoła Podstawowa

w Wiśle Małej - 2019