edukacja 

 

Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

"TRZYNASTKA "

dobra szkoła

18 marca 2020

Bale przebierańców uwielbiają wszyscy. To doskonała okazja do wcielenia się w postać o której marzymy, którą uwielbiamy. Na ten dzień dzieci czekają z wielką niecierpliwością. Niektóre do samego końca pilnie strzegą swego sekretu za kogo będą przebrane w tym roku? Na naszym szkolnym balu pojawiły się jak zwykle piękne księżniczki, piraci, myszki, kowboje, super – bohaterki, motyle, biedronki, nietoperze, żołnierze, dżokeje, bokserka oraz mnóstwo innych postaci. Był obecny również sam minister rolnictwa! – wyobraźnia dzieci i rodziców jest nieograniczona! Świetnie się bawiliśmy, braliśmy udział w konkursach przygotowanych przez panie animatorki, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim uczestnikom. Kolejny bal już za rok!

Klasy IV – VIII w tym roku spędzały czas na zajęciach integracyjnych w salach razem ze swoimi wychowawcami. Były konkursy, poczęstunek, klasowe rozgrywki.

 

Bal przebierańców

 

 

RODO:

W Szkole Podstawowej w Wiśle Małej Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Wojciech Kiełkowski.

 

Dane kontaktowe do IOD:

Pszczyński Zarząd Edukacji

ul. Zdrojowa 4

E-mail: iod@pze-pszczyna.pl

tel. (32) 212-85-60

 

Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przez nas zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej i są zabezpieczone przez dostępem osób trzecich.

Szkoła Podstawowa

w Wiśle Małej - 2019