Bal karnawałowy

Najmłodsi od wielu już dni czekali niecierpliwie na Bal Przebierańców. W ten wyjątkowy dzień mogą przeobrazić się w wymarzoną postać ze świata baśni, snu czy też ulubionej książki. W ostatnim dniu przed feriami nasz szkolny korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną: wróżek, czarownic, księżniczek, kowbojów, policjantów, sportowców, żołnierzy, motylków, kotków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci wspaniale się bawiły. Rozrywkę młodszej grupie dzieci zapewniła grupa animatorów, która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Po południu na dyskotece, ale też fantastycznie przebrani bawili się uczniowie klas IV –VIII. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale!

10 lutego 2019